شركت لاديز نيرو
جستجو
   جستجو
تماس با ما
تلفن:
02186087238  02188653056 02188653061
فكس: 88652440 (021)
ايميل: ladiz.info@ladizco.com
   

 
درباره ما 
 
  شرکت لادیز نیرو جهت همیاری در توسعه ایران اسلامی و به منظور تأمین قطعات و تجهیزات پرمصرف در صنایع نفت و گاز ایران با بهره گیری از توان و دانش مدیریتی و جذب نیروهای متخصص و کارآمد در سال 1387تأسیس گردید. با توجه به پاسخگویی مناسب تر به نیاز مشتریان وافزایش سهم خود از این بازار، همگام با تغییر سیاست وزارت نفت در واگذاری پروژه های بالادستی و پایین دستی صنایع نفت و گاز به صورت EPCوPC   به پیمانکاران، این شرکت با عنایت به ارتباط مناسب با سازندگان معتبر داخلی و خارجی در کلیه مراحل برآورد هزینه و تدارکات پروژه ها همیار و همکار طیف وسیع مشتریان خود بوده است.
شرکت لادیز نیرو کلیه اقلام مورد نیاز کارفرمایان داخلی وپروژه های نفتی کشور را از سازندگان معتبر داخلی و خارجی مورد تایید و مندرج در  Vendor List(لیست فروشندگان) وزارت نفت تامین مینماید ونیز در ارتباط مستقیم با شرکت اسپانیایی و شرکت اماراتی خود (شرکای تجاری این شرکت در اروپا و امارات) قیمتهای به روز اقلام مربوطه را استعلام می نماید.

همچنین از دیگر فعالیت های شرکت لادیز نیرو صادرات مواد پتروشیمیایی و شیمیایی به کشور های مختلف آسیایی، اروپایی   می باشد.
- صادرات مواد پتروشیمیایی از جمله : 
1-پلی اتیلن سنگین
2- پلی اتیلن سبک
3- پلی اتیلن سبک خطی
4- پلی پروپیلن
5- پلی بوتادین رابر 
6- پلی ونیل کلراید

7- پلی اتیلن پلی اتیلن ترففتالات
8-پلی استایرن
9-اکرونیتریل بوتادین استایرن
- صادرات مواد شیمیایی از جمله :
1- محصولات الفین ( اتیلن، پروپیلن، متان)
2- بوتن 1
3-بوتادین 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت لاديز نيرو مي باشد.
طراحي و اجراء توسط شركت سارگون